Válogatottak - U18 női

Női U18 válogatott 2015/2016-os programjai

Augusztus 30. Jeges és száraz teszt

Szeptember 24-25. Összetartás

Október 21-23. Összetartás

November 3-5. Összetartás
November 6-8. Négy Nemzet Torna (Ellenfelek: Lengyelország, Spanyolország, Egyesült Királyság)

December 15-17. Összetartás
December 18-20. Négy Nemzet Torna (Ellenfelek: Csehország, Lengyelország, Szlovákia)

Január 6-9. Összetartás
Január 10-16. U18 Divízió I Világbajnokság – Miskolc, Magyarország


_____________________________________________________________

Női U18 válogatott 2014/2015-ös programjai


Augusztus 30-31. Száraz és jeges teszt - Jégpalota

Szeptember 15. Erőnléti felmérés - Metodikai Központ

Október 20. Erőnléti felmérés - Metodikai Központ

Október 21-22. Összetartás - Jégpalota

Október 23-27. Felkészülési mérkőzések - Vauhjany, Franciaország

November 6-7. Összetartás - Jégpalota

November 8-9. Magyarország - Ausztria felkészülési mérkőzés - Jégpalota

November 27. Erőnléti felmérés - Jégpalota

December 16. Erőnléti felmérés - Jégpalota

December 17-18. Összetartás - Jégpalota

December 19-21. Négy Nemzet Torna - Olimpiai Reménységek Tornája - Zlin, Csehország

Résztvevő válogatottak: Csehország, Szlovákia, Lengyelország, Magyarország.

December 28-29. Összetartás - Jégpalota

Január 1-2. Összetartás - Jégpalota


A 2015 IIHF NŐI U18 DIVÍZIÓ I VB PROGRAMJA


Vasárnap, 2015.01.04. 12:00 Ausztria – Magyarország

15:30 Norvégia – Franciaország

19:30 Szlovákia – Németroszág


Hétfő, 2015.01.05. 15:30 Magyarország – Norvégia

19:00 Franciaország – Szlovákia


Kedd, 2015.01.06. 19:00 Németország – Ausztria


Szerda, 2015.01.07. 12:00 Magyarország – Szlovákia

15:30 Ausztria – Norvégia

19:00 Franciaország – Németország


Csütörtök, 2015.01.08. 14:00 Norvégia – Szlovákia


Péntek, 2015.01.09. 15:30 Németország – Magyarország

19:00 Franciaország – Ausztria


Szombat, 2015.01.10. 12:00 Szlovákia – Ausztria

15:30 Németország – Norvégia

19:00 Magyarország – Franciaország 


Január 22. Erőnléti felmérés - Metodikai Központ

Február 16. Erőnléti felmérés - Metodikai Központ

Március 16. Erőnléti felmérés - Metodikai Központ

Április 20. Erőnléti felmérés - Metodikai Központ

Május 18. Erőnléti felmérés - Metodikai Központ

Június 4-7. Kapus tábor

Június 15. Erőnléti felmérés - Metodikai Központ


______________________________________________________________________________________

Női U18 válogatott 2013/2014-as programjai

2013. október 28-november 1. Edzőtábor U18, Jépalota
2013. december 29-31. Edzőmeccsek, CZE, Jégpalota - még nincs visszaigazolva

2014. február 7-9. Négy Nemzet Torna (SWE, CZE, FIN, HUN), Budapest, Megyeri út

2014. február 7., 15.00: Svédország–Csehország
2014. február 7., 18.00: Finnország–Magyarország
2014. február 8., 15.00: Finnország–Csehország
2014. február 8., 18.00: Svédország–Magyarország
2014. február 9., 12.10: Svédország–Finnország (Jégpalota)
2014. február 9., 13.00: Magyarország–Csehország

Felkészülési mérkőzés:

2014. március 21., 15.00: Magyarország-Kanada (Budapest, Jégpalota)

A-CSOPORTOS VILÁGBAJNOKSÁG

2014. március 23-30. Budapest, Jégpalota

IIHF U18 NŐI VILÁGBAJNOKSÁG 2014/IIHF WOMEN’S UNDER 18 WORLD CHAMPIONSHIP
A-csoport: Kanada, Csehország, Finnország, Japán/Group A: Canada, Czech Republic, Finland, Japan
B-csoport: Egyesült Államok, Svédország, Magyarország, Oroszország/Group B: USA, Sweden, Hungary, Russia
Március 23. vasárnap/Sunday, March 23
14.00 (2-es pálya/rink 2): Csehország–Finnország/Czech Republic–Finland
14.30 (1-es pálya/rink 1): Svédország–Magyarország/Sweden–Hungary
17.30 (2-es pálya/rink 2): Egyesült Államok–Oroszország/USA–Russia
18.00 (1-es pálya/rink 1): Kanada–Japán/Canada–Japan
Március 24. hétfő/Monday, March 24
14.00 (2-es pálya/rink 2): Csehország–Japán/Czech Republic–Japan
15.00 (1-es pálya/rink 1): Finnország–Kanada/Finland–Canada
17.30 (2-es pálya/rink 2): Svédország–Oroszország/Sweden–Russia
18.30 (1-es pálya/rink 1): Magyarország–Egyesült Államok/Hungary–USA
Március 26. szerda/Wednesday, March 26
14.00 (2-es pálya/rink 2): Japán–Finnország/Japan–Finland
15.00 (1-es pálya/rink 1): Kanada–Csehország/Canada–Czech Republic
17.30 (2-es pálya/rink 2): Egyesült Államok–Svédország/USA–Sweden
18.30 (1-es pálya/rink 1): Oroszország–Magyarország/Russia–Hungary

Március 27. csütörtök/Thursday, March 27
15.00 (1-es pálya/rink 1): negyeddöntő/quarter final
16.00 (2-es pálya/rink 2): A4–B4 1. mérkőzés/A4–B4 game 1
18.30 (1-es pálya/rink 1): negyeddöntő/quarter final
Március 29. szombat/Saturday, March 29
14.00 (2-es pálya/rink 2): A4–B4 2. mérkőzés/A4–B4 game 2
15.00 (1-es pálya/rink 1): elődöntő/semi final
17.30 (2-es pálya/rink 2): az 5. helyért/5th place game
18.30 (1-es pálya/rink 1): elődöntő/semi final
Március 30. vasárnap/Sunday, March 30
15.00 (1-es pálya/rink 1): a 3. helyért/bronze medal game
16.00 (2-es pálya/rink 2): A4–B4 3. mérkőzés (ha szükséges)/ A4–B4 game 3 (if needed)
18.30 (1-es pálya/rink 1): döntő/gold medal game

A BELÉPÉS INGYENES!

A mérkőzéseket online közvetítjük az icehockey.hu-n.

Letölthető programkiírás: innen


Női U18 válogatott 2012/2013-as programjai

Edzőtábor és felkészülési mérkőzések:
2012. szeptember 1. Válogatott Tesztek

2012. október 17-18. Felkészülési mérkőzések
2012. november 21-22. összetartás
2012. december 10-16. Edzőtábor és felkészülési mérkőzések
2012. december 20-23. Edzőtábor és felkészülési mérkőzések Budapesten

„A” Csoportos Világbajnokság:
2012. december 29. – 2013. január 5. Vierumäki (Finnország)

Résztvevő csapatok:

A csoport:
Kanada
Finnország
Németország
Magyarország


B csoport:
USA
Svédország
Csehország
Oroszország